$174.92
$181.65
Compare Price
You save
$6.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3096800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3096800 Pressure Switch Huba M Odel 6
Item:
#1277707
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3096800 |
| Manufacturer Part # | 3096800 |
| Height | 2.05" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 3096800 Pressure Switch Huba M Odel 6
$174.92
$181.65
You save
$6.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3096800 Pressure Switch Huba M Odel 6

