$16.76
$17.40
Compare Price
You save
$0.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3101800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3101800 Tube Valve To Top Lt Bur Ners
Item:
#1277438
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3101800 |
| Manufacturer Part # | 3101800 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 3101800 Tube Valve To Top Lt Bur Ners
$16.76
$17.40
You save
$0.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3101800 Tube Valve To Top Lt Bur Ners