$11.27
$11.70
Compare Price
You save
$0.43
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3102100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 3102100 Tube Valve To Bottom Rt Burner
Item:
#1276786
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 3102100 |
| Manufacturer Part # | 3102100 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 3102100 Tube Valve To Bottom Rt Burner
$11.27
$11.70
You save
$0.43
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 3102100 Tube Valve To Bottom Rt Burner