$179.07
$185.95
Compare Price
You save
$6.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 371495
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 371495 Cntrl Box Cover
Item:
#1277082
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 371495 |
| Manufacturer Part # | 371495 |
| Height | 21" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 371495 Cntrl Box Cover
$179.07
$185.95
You save
$6.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 371495 Cntrl Box Cover