$69.88
$72.57
Compare Price
You save
$2.69
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4512123 Knob Kit 2138702 22252 0
Item:
#1236909
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4512123 |
| Manufacturer Part # | 4512123 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4512123 Knob Kit 2138702 22252 0
$69.88
$72.57
You save
$2.69
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4512123 Knob Kit 2138702 22252 0
