$53.16
$55.20
Compare Price
You save
$2.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4512141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4512141 Knob Kit 2193485 2522107
Item:
#1476261
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4512141 |
| Manufacturer Part # | 4512141 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4512141 Knob Kit 2193485 2522107
$53.16
$55.20
You save
$2.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4512141 Knob Kit 2193485 2522107
