Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4517076 Grease Drawer Assy
Item:
#1149597
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4517076 |
| Manufacturer Part # | 4517076 |
| Height | 2.55" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 26.95" |
| Weight | 3.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4517076 Grease Drawer Assy

