$27.00
$28.04
Compare Price
You save
$1.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4518713
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4518713 7/16 Tubing Fd To Baso
Item:
#1237987
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4518713 |
| Manufacturer Part # | 4518713 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4518713 7/16 Tubing Fd To Baso
$27.00
$28.04
You save
$1.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4518713 7/16 Tubing Fd To Baso