Free Shipping
Free Shipping
$1,468.83
$1,525.25
Compare Price
You save
$56.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4520313 Kit Mco Door Lt Solid From
Item:
#1237442
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4520313 |
| Manufacturer Part # | 4520313 |
| Height | 9" |
| Width | 27" |
| Depth | 33" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4520313 Kit Mco Door Lt Solid From
$1,468.83
$1,525.25
You save
$56.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4520313 Kit Mco Door Lt Solid From
