$209.07
$217.11
Compare Price
You save
$8.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4521381 Door Gasket Frame Top Botto
Item:
#1237128
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4521381 |
| Manufacturer Part # | 4521381 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Weight | 1.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4521381 Door Gasket Frame Top Botto
$209.07
$217.11
You save
$8.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4521381 Door Gasket Frame Top Botto