$94.30
$97.92
Compare Price
You save
$3.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4522054
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4522054 Platen Weight
Item:
#1237040
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4522054 |
| Manufacturer Part # | 4522054 |
| Height | 1" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 6.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4522054 Platen Weight
$94.30
$97.92
You save
$3.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4522054 Platen Weight
