$0.42
$0.43
Compare Price
You save
$0.01
(2%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4522260 Socket Cap Screw Button
Item:
#1237270
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4522260 |
| Manufacturer Part # | 4522260 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4522260 Socket Cap Screw Button
$0.42
$0.43
You save
$0.01
(2%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4522260 Socket Cap Screw Button
