$66.61
$171.21
Compare Price
You save
$104.60
(61%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 4522410
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4522410 Oven Rack
Item:
#1148159
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4522410 |
| Manufacturer Part # | 4522410 |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland 4522410 Oven Rack
$66.61
$171.21
You save
$104.60
(61%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4522410 25" X 20" W/stop

