$37.65
$39.09
Compare Price
You save
$1.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4522763
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4522763 Oven Burner Rest
Item:
#1238856
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4522763 |
| Manufacturer Part # | 4522763 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4522763 Oven Burner Rest
$37.65
$39.09
You save
$1.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4522763 Oven Burner Rest
