$294.53
$305.85
Compare Price
You save
$11.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4523198 1500 Gar/usr Front Rail
Item:
#1237076
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4523198 |
| Manufacturer Part # | 4523198 |
| Height | 7" |
| Width | 7" |
| Depth | 61" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4523198 1500 Gar/usr Front Rail
$294.53
$305.85
You save
$11.32
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4523198 1500 Gar/usr Front Rail