$248.88
$258.44
Compare Price
You save
$9.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4523264 60in.high Shlf Frt Panel
Item:
#1237525
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4523264 |
| Manufacturer Part # | 4523264 |
| Height | 2.3" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 59" |
| Weight | 14.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4523264 60in.high Shlf Frt Panel
$248.88
$258.44
You save
$9.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4523264 60in.high Shlf Frt Panel