$258.37
$570.15
Compare Price
You save
$311.78
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4523408 Griddle Thermostat Kit
Item:
#1941844
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4523408 |
| Manufacturer Part # | 4523408 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Garland 4523408 Griddle Thermostat Kit
$258.37
$570.15
You save
$311.78
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4523408 Griddle Thermostat Kit