$24.03
$24.95
Compare Price
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4523824
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4523824 Rgb Grease Chute Funnel
Item:
#1237675
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4523824 |
| Manufacturer Part # | 4523824 |
| Height | 4.15" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4523824 Rgb Grease Chute Funnel
$24.03
$24.95
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4523824 Rgb Grease Chute Funnel
