$124.23
$274.13
Compare Price
You save
$149.90
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 4523902
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4523902 Briquettes 20lb Box
Item:
#1146704
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4523902 |
| Manufacturer Part # | 4523902 |
| Height | 8.88" |
| Width | 8.88" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 20.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland 4523902 Briquettes 20lb Box
$124.23
$274.13
You save
$149.90
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4523902 Approximately 105-110 Pieces Per Box. Good For Up To 30, Inches Of Broiler Width
