$65.49
$68.00
Compare Price
You save
$2.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4524058
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4524058 Door Frame Assy Sunfire 26w
Item:
#1237015
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4524058 |
| Manufacturer Part # | 4524058 |
| Height | 4.13" |
| Width | 16.25" |
| Depth | 27.38" |
| Weight | 6.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4524058 Door Frame Assy Sunfire 26w
$65.49
$68.00
You save
$2.51
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4524058 Door Frame Assy Sunfire 26w