$26.73
$27.75
Compare Price
You save
$1.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4524287 Door Hinge Assy Lt Stg Base
Item:
#1237801
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4524287 |
| Manufacturer Part # | 4524287 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4524287 Door Hinge Assy Lt Stg Base
$26.73
$27.75
You save
$1.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4524287 Door Hinge Assy Lt Stg Base