$35.83
$37.21
Compare Price
You save
$1.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4524519 G/u Vp Ff End Cap Lt
Item:
#1237405
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4524519 |
| Manufacturer Part # | 4524519 |
| Height | 4.15" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4524519 G/u Vp Ff End Cap Lt
$35.83
$37.21
You save
$1.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4524519 G/u Vp Ff End Cap Lt