$53.52
$55.58
Compare Price
You save
$2.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4524638 Rgb Plate Rail
Item:
#1237654
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4524638 |
| Manufacturer Part # | 4524638 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4524638 Rgb Plate Rail
$53.52
$55.58
You save
$2.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4524638 Rgb Plate Rail