$195.85
$203.38
Compare Price
You save
$7.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4525085
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4525085 Baffle Pan 20w Lt
Item:
#1238437
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4525085 |
| Manufacturer Part # | 4525085 |
| Height | 1.63" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 6.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4525085 Baffle Pan 20w Lt
$195.85
$203.38
You save
$7.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4525085 Baffle Pan 20w Lt
