Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 4525462
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland 4525462 Burner 20" X 5 3/8
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4525462 |
| Manufacturer Part # | 4525462 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4525462 Cast Iron Burner W/air Shutter, [ 20" X 5-3/8" ] H Shape 16-1/4" Burn 17-3/8" Leg, Air Shutter # 26-2156, Garland, Grill G24-36th Stw28 Stw286., Series 40/50 (1974 To Present), , G30a & G280 (1973 To Present).

