Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4525597
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4525597 3 In Thrd Stm Caster Garland No Brake
Item:
#1183379
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4525597 |
| Manufacturer Part # | 4525597 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4525597 3 In Thrd Stm Caster Garland No Brake
