$224.35
$232.97
Compare Price
You save
$8.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4526552 Ignition Module Ce
Item:
#1237301
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4526552 |
| Manufacturer Part # | 4526552 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4526552 Ignition Module Ce
$224.35
$232.97
You save
$8.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4526552 Ignition Module Ce