$108.29
$112.45
Compare Price
You save
$4.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4527133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527133 W/h Reed Switch 2 Platen
Item:
#1237583
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527133 |
| Manufacturer Part # | 4527133 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4527133 W/h Reed Switch 2 Platen
$108.29
$112.45
You save
$4.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527133 W/h Reed Switch 2 Platen
