Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527418 1/4 X 18 Flex Tube Sal
Item:
#1475214
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527418 |
| Manufacturer Part # | 4527418 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527418 1/4 X 18 Flex Tube Sal