$143.80
$149.32
Compare Price
You save
$5.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4527469
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527469 Gir/uir Series Salamande R Knob
Item:
#1237762
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527469 |
| Manufacturer Part # | 4527469 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4527469 Gir/uir Series Salamande R Knob
$143.80
$149.32
You save
$5.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527469 Gir/uir Series Salamande R Knob