$49.40
$51.29
Compare Price
You save
$1.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4527471
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527471 Gircm Series Cheese Melt Er Kno
Item:
#1238455
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527471 |
| Manufacturer Part # | 4527471 |
| Height | 2" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4527471 Gircm Series Cheese Melt Er Kno
$49.40
$51.29
You save
$1.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527471 Gircm Series Cheese Melt Er Kno
