Free Shipping
Free Shipping
$909.29
$944.21
Compare Price
You save
$34.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527484 Relay Board 450/455crtl Elreh
Item:
#1237496
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527484 |
| Manufacturer Part # | 4527484 |
| Height | 1.95" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4527484 Relay Board 450/455crtl Elreh
$909.29
$944.21
You save
$34.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527484 Relay Board 450/455crtl Elreh

