$49.82
$51.74
Compare Price
You save
$1.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4527625
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527625 Switch Power W/light 25 0vac
Item:
#1237623
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527625 |
| Manufacturer Part # | 4527625 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4527625 Switch Power W/light 25 0vac
$49.82
$51.74
You save
$1.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527625 Switch Power W/light 25 0vac

