$15.82
$16.43
Compare Price
You save
$0.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4527790
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527790 Cuisine Rc Door Switch R Etro K
Item:
#1238231
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527790 |
| Manufacturer Part # | 4527790 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4527790 Cuisine Rc Door Switch R Etro K
$15.82
$16.43
You save
$0.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527790 Cuisine Rc Door Switch R Etro K