Free Shipping
Free Shipping
$1,093.07
$1,135.06
Compare Price
You save
$41.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4527847 G24gth 24in Un Serv. Kit
Item:
#1237692
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4527847 |
| Manufacturer Part # | 4527847 |
| Height | 7.1" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 6.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4527847 G24gth 24in Un Serv. Kit
$1,093.07
$1,135.06
You save
$41.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4527847 G24gth 24in Un Serv. Kit