$94.79
$98.44
Compare Price
You save
$3.65
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4528142
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4528142 Manifold Assembly 24
Item:
#1237212
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4528142 |
| Manufacturer Part # | 4528142 |
| Height | 2" |
| Width | 24" |
| Depth | 28" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4528142 Manifold Assembly 24
$94.79
$98.44
You save
$3.65
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4528142 Manifold Assembly 24