$12.11
$12.58
Compare Price
You save
$0.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4528271 Tubing Vlv Orifice Ot R
Item:
#1238457
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4528271 |
| Manufacturer Part # | 4528271 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4528271 Tubing Vlv Orifice Ot R
$12.11
$12.58
You save
$0.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4528271 Tubing Vlv Orifice Ot R
