$374.99
$389.40
Compare Price
You save
$14.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4528544 Plug 32a 380 415v
Item:
#1277121
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4528544 |
| Manufacturer Part # | 4528544 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4528544 Plug 32a 380 415v
$374.99
$389.40
You save
$14.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4528544 Plug 32a 380 415v