Free Shipping
Free Shipping
$1,378.23
$1,431.17
Compare Price
You save
$52.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4529707 Kit Usr 45 Gas/elec Cn Tl Repla
Item:
#1237851
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4529707 |
| Manufacturer Part # | 4529707 |
| Height | 4.3" |
| Width | 18.1" |
| Depth | 24.9" |
| Weight | 6.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4529707 Kit Usr 45 Gas/elec Cn Tl Repla
$1,378.23
$1,431.17
You save
$52.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4529707 Kit Usr 45 Gas/elec Cn Tl Repla
