$0.98
$1.02
Compare Price
You save
$0.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4529775
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4529775 Insulating Stretch Sleev E 3in
Item:
#1237603
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4529775 |
| Manufacturer Part # | 4529775 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 3.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4529775 Insulating Stretch Sleev E 3in
$0.98
$1.02
You save
$0.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4529775 Insulating Stretch Sleev E 3in
