Free Shipping
Free Shipping
$978.45
$1,016.04
Compare Price
You save
$37.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4530459 45 45 30 200 Conv Sume Kit Ele
Item:
#1238484
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4530459 |
| Manufacturer Part # | 4530459 |
| Height | 4" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 21.15" |
| Weight | 3.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4530459 45 45 30 200 Conv Sume Kit Ele
$978.45
$1,016.04
You save
$37.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4530459 45 45 30 200 Conv Sume Kit Ele