$175.98
$408.77
Compare Price
You save
$232.79
(57%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 4531139
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4531139 Thermostat Gs
Item:
#1147965
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4531139 |
| Manufacturer Part # | 4531139 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland 4531139 Thermostat Gs
$175.98
$408.77
You save
$232.79
(57%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4531139 3/8" Fpt In/out Bulb 3/16" X 11-1/4"

