$33.94
$35.25
Compare Price
You save
$1.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4531206
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4531206 Burner Pan
Item:
#1275747
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4531206 |
| Manufacturer Part # | 4531206 |
| Height | 3.8" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 2.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4531206 Burner Pan
$33.94
$35.25
You save
$1.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4531206 Burner Pan
