$384.06
$398.81
Compare Price
You save
$14.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4532397
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4532397 Front Heater Casting (sm All)
Item:
#1276889
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4532397 |
| Manufacturer Part # | 4532397 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 2.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4532397 Front Heater Casting (sm All)
$384.06
$398.81
You save
$14.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4532397 Front Heater Casting (sm All)
