$85.83
$89.13
Compare Price
You save
$3.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4600101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4600101 Grill Plate Thermocouple
Item:
#1151727
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4600101 |
| Manufacturer Part # | 4600101 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4600101 Grill Plate Thermocouple
$85.83
$89.13
You save
$3.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4600101 Grill Plate Thermocouple

