$67.82
$70.42
Compare Price
You save
$2.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4600417 Grease Dwr Slide Mid W G
Item:
#1277513
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4600417 |
| Manufacturer Part # | 4600417 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 31" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4600417 Grease Dwr Slide Mid W G
$67.82
$70.42
You save
$2.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4600417 Grease Dwr Slide Mid W G
