$187.78
$195.00
Compare Price
You save
$7.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4600707
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4600707 Eccentric 7/8 Cam Follow Er
Item:
#1277702
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4600707 |
| Manufacturer Part # | 4600707 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4600707 Eccentric 7/8 Cam Follow Er
$187.78
$195.00
You save
$7.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4600707 Eccentric 7/8 Cam Follow Er
