$10.27
$10.67
Compare Price
You save
$0.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4600863
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4600863 Igus Flange Bearing Gfi 1214 0
Item:
#1276890
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4600863 |
| Manufacturer Part # | 4600863 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4600863 Igus Flange Bearing Gfi 1214 0
$10.27
$10.67
You save
$0.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4600863 Igus Flange Bearing Gfi 1214 0
