$644.84
$669.60
Compare Price
You save
$24.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4601265
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4601265 Gas Qd Shut Off Valve As Sy 3/
Item:
#1277704
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4601265 |
| Manufacturer Part # | 4601265 |
| Height | 4.4" |
| Width | 19.15" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 4.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4601265 Gas Qd Shut Off Valve As Sy 3/
$644.84
$669.60
You save
$24.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4601265 Gas Qd Shut Off Valve As Sy 3/