$476.69
$495.00
Compare Price
You save
$18.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4601442
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4601442 Grease Dwr Asy Lt Full Flared
Item:
#1275627
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4601442 |
| Manufacturer Part # | 4601442 |
| Height | 16" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 34" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4601442 Grease Dwr Asy Lt Full Flared
$476.69
$495.00
You save
$18.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4601442 Grease Dwr Asy Lt Full Flared